Kolejna gorąca zapowiedź od Waneko

Autor: k3nsei Data: 10.03.2013 16:18 Źródło: Waneko

Właśnie w tej chwili zapewne ogłaszamy tytuł nowej serii ludziom zgromadzonym na naszym panelu na konwencie Love 4, ale mając na uwadze to, że nie wszyscy mogą na nim być a ta informacja jest zbyt ważna, żeby trzymać ją w tajemnicy przed polskimi fanami mangi nawet te kilka minut dłużej… Oto i tytuł kolejnej ( po DOGS, Madoce i Karnevalu) mangi, którą jeszcze w tym roku zobaczycie w sklepach i zapewne również na swoich półkach.

AO NO EXORCIST

Jesteśmy pewni, że po zobaczeniu tej wiadomości na twarzach wielu z Was pojawił się uśmiech. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest fanem tego tytułu i zna jego fabułę na wyrywki, dlatego poniżej znajdziecie krótki opis tego, o czym jest ta manga:

Rin Okomura ma 15 lat, brata bliźniaka który jest od niego lepszy w nauce i… praktycznie wszystkim innym oraz brak pomysłu co robić w życiu. Odkąd zmarła ich matka wraz ze swoim bratem Yukio żyją pod opieką ksiedza Fujimoto aż do dnia, kiedy to okazuje się, że Rin jest kimś więcej, niż tylko zwykłym nastolatkiem a jego ojciec nie był zwykłym śmiertelnikiem ale… demonem. I to nie byle jakim demonem, ojcem Rina jest bowiem sam Szatan. Od tego momentu nic nie jest już takie jak kiedyś…

  • Pierwszy tom jest zaplanowany na wrzesień tego roku, cena i sposób wydania pozostają niezmienne: 19,99 zł za tom i wydanie z obwolutą, co do formatu to będzie on taki sam jak w wielu innych naszych mangach, np. w Kuroshitsuji.
  • W chwili obecnej Ao ma w Japonii 10 tomów i dalej powstają kolejne, z nieoficjalnych informacji które uzyskaliśmy wynika, że manga ta będzie miała maksymalnie około 30 tomów.
  • Już w poniedziałek dodamy do naszego sklepu internetowego możliwość zamawiania prenumeraty i przedpłaty na ten tytuł, więcej szczegółów wkrótce.
  • Również w piątek na naszym forum utworzony zostanie osobny wątek dla Ao no exorcist, gdzie będziecie mogli dyskutować na temat polskiego wydania, tłumaczenia i wszystkiego tego, co jest związane z tym tytułem.

Oczywiście nie jest to ostatnia nowość, jaką mamy zaplanowaną na ten rok. Kolejne nowe tytuły będą miały swoją premierę w grudniu tego roku i w styczniu następnego, niestety do ich ogłoszenia zostało jeszcze sporo czasu, więc musicie uzbroić się w cierpliwość.

blog comments powered by Disqus