Już tylko godziny dzielą nas od Japaniconu3!!

Autor: k3nsei Data: 13.10.2012 14:24 Źródło: Japanicon

Dwa dni w gronie Przyjaciół i Fanów Japonii, ponad 300 godzin paneli, konkursów oraz warsztatów, niezapomniana atmosfera i świetna zabawa. Zanim jednak wybierzecie się w podróż, przypominamy podstawowe sprawy organizacyjne.

Konwent odbywa się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Tischnera,  na Osiedlu Czecha 59. Z Dworca Głównego na conplace dotrzeć możecie jadąc tramwajem nr 18, od przystanku Dworzec Zachodni do Piaśnicka/Rynek. Później wystarczy kilkuminutowy spacer przez osiedle i będziecie na miejscu.
Wszystkim tym, którzy nie zdążyli zakupić wcześniej wejściówek przez SKULDa, przypominamy, że na miejscu będzie prowadzona sprzedaż wszystkich biletów, zarówno dwudniowych, jak i jedno- na oba dni.
Jednocześnie informujemy, że dla osób, które będą już dzisiaj wieczorem i mają opłaconą wejściówkę, będzie możliwość wcześniejszego wejścia na teren konwentu.
Na terenie szkoły pracować będą dwie kawiarenki oraz restauracja sushi. Naprzeciwko budynku szkoły, znajduje się pizzeria, a w ciut dalej sklepy.
Nie zapomnijcie zabrać śpiworów, karimat, dokumentu potwierdzającego Waszą tożsamość, zgody rodziców, jeżeli jesteście niepełnoletni, a także dobrego humoru.
A już od teraz, do końca niedzieli, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu: 517 92 77 82. Jeżeli będziecie mieć jakikolwiek problem związany z konwentem, dzwońcie o każdej porze.


Do zobaczenia w Poznaniu

blog comments powered by Disqus