Już po raz trzeci w Stolicy Wielkopolski zagości Kraj Kwitnącej Wiśni

Autor: k3nsei Data: 29.09.2012 12:48 Źródło: Japanicon

Grupa MiOhi serdecznie zaprasza na spędzenie październikowego weekendu w japońskich klimatach. Już 13-14 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4, na Os. Czecha 59 w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Kultury i Podkultury Japońskiej: JAPANICON. 

To właśnie tu wszyscy Miłośnicy Japonii będą mogli nauczyć się zwijania sushi, potrenować karate, poznać ciekawostki oraz tajemnice dotyczące barwnej kultury dalekowschodniej, a także podzielić się własnymi pasjami oraz wrażeniami z innymi Fanami, podczas paneli, konkursów, dyskusji, warsztatów itd. A tych będzie ponad 400 godzin, nieustannie od godziny 10.00 w sobotę do 15.00 w niedzielę, w ponad dwudziestu salach. Coś dla siebie znajdą także Fascynaci gier komputerowych, video, planszówek oraz tradycyjnych gier japońskich. W sobotni wieczór zapraszamy na konkurs Cosplay, gdzie w teatralnej oprawie można będzie utożsamić się z postacią rodem z ulubionej mangi, anime, gry bądź bajki. 

Niezależnie od wieku, tego czy interesujesz się Japonią od dekady, czy zaledwie od kilku dni, pozwól się ponieść magii Japonii i przenieś się w bajkowy świat mangi i anime.
Bilety do końca września, do nabycia w promocyjnej cenie -20%
Szczegóły odnośnie Japaniconu 3 na stronie organizatorów: www.miohi.pl/japanicon

blog comments powered by Disqus