B-XmassCon 3 – Nadciągamy!!

Autor: k3nsei Data: 13.10.2012 19:37 Źródło: B-XmassCon

Słoneczna aura i piękna jesień nie sprzyja myśleniu o świętach i prezentach, jednak jest to już najwyższy czas na to, by zaprosić wszystkich na B-XmassCon 3, który odbędzie się w Krakowie w dniach 1-2 grudnia 2012. Prace nad konwentem idą pełną parą, wszystko po to by dać Wam niezapomniane, mangowe święta, pełne choinek, migających lampek i tuptających reniferów… a wszystko to w gronie znajomych i przyjaciół.

Wieści z pracowni Mikołaja:

Rezerwacje na konwent ruszyły!
Już teraz możecie dokonać rezerwacji na BXC 3 poprzez system SKULD. Dostępne są wejściówki dwudniowe w cenie 40 zł.
Możecie także zgłaszać propozycje atrakcji. Pamiętajcie, że Wasza pomoc przy tworzeniu programu konwentu jest nieoceniona.
Atrakcje tak jak zwykle można zgłaszać poprzez system SKULD, wszelkie informacje dotyczące zgłoszeń znajdziecie na stronie. Zbiórka kończy się 18 listopada.
Ponadto ruszyła zbiórka zgłoszeń helperów oraz wystawców. Formularz oraz regulamin helperów znajdziecie na naszej stronie. Wystawcy tak jak poprzednio mogą wysyłać zgłoszenia swoich stoisk poprzez system SKULD , niezbędne informacje na ten temat znajdziecie tutaj.
Jeśli chcesz nam pomóc poprzez udostępnienie sprzętu: laptopa, xboxa 360, PS3, telewizora itp. pisz na adres [email protected], w zamian za wypożyczenie sprzętu można oczywiście otrzymać zniżki lub darmowe wejściówki.
Ponieważ konwent odbędzie się w okresie mikołajkowo – świątecznym, częścią konwencji stanie się OPOWIEŚĆ WIGILIJNA. Także spodziewajcie się duchów, kto wie, być może sam Ebenezer Scrooge zagości u nas : ) Pamiętajcie także o przygotowaniu prezentów dla bliskich osób, ponieważ o północy tradycyjnie nastąpi wielka akcja rozdawnictwa, więc możecie bardzo umilić czas znajomym.
Z racji tego, że jest to okres radości, pozwólmy także naszym przyjaciołom ze schroniska cieszyć się wraz z nami, dlatego na konwencie przeprowadzimy zbiórkę żywności dla zwierząt. O tym co najbardziej jest potrzebne poinformujemy w kolejnym newsie.
W przyszłym tygodniu ogłosimy również dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia będą darmowe wejściówki na B-XmassCon 3, więc wyczekujcie cierpliwie kolejnych informacji.

Tup, tup, tup, tup…renifery też już przygotowują się do świąt :)

blog comments powered by Disqus