B.A.K.A. 2k12 Informacje

Autor: k3nsei Data: 13.09.2012 14:49 Źródło: B.A.K.A 2K12

W dniach 20-21 października 2012 na terenie miasta Wrocław odbędzie się kolejna edycja konwentu B.A.K.A. Spotkanie ma na celu przybliżenie odwiedzającym różnych aspektów japońskiej (pop)kultury poprzez różnego rodzaju atrakcje. Prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty, pokazy, konkursy, turnieje czy przeróżne gry od konsolowych poprzez planszowe po karciane. Atrakcje podzielone będą na bloki tematyczne, nie zabraknie również czegoś dla miłośników azjatyckiej muzyki, skakania po matach, śpiewu czy RPG.

Jak co roku, konwent przyjmuje jakąś konwencję - motyw przewodni. W tym roku konwencją konwentu B.A.K.A. jest cyberpunk. Zachęcamy serdecznie odwiedzających do przebierania się w ramach konwencji! Dla najciekawiej przebranej osoby czeka nagroda specjalna od organizatorów! :)

Na tegoroczną edycję wrocławskiego konwentu B.A.K.A. nie są przewidziane rezerwacje - dla każdego znajdzie się miejsce :)

Informacje dotyczące akredytacji, jak i zniżek zostaną podane na około dwa tygodnie przed konwentem. Adres miejsca, w którym odbędzie się spotkanie zostanie podany w piątek tydzień przed konwentem, czyli 12.10.2012.

Więcej informacji znajdziesz na stronie konwentu.

blog comments powered by Disqus