B – XmassCon 3 – ostatnie informacje

Autor: k3nsei Data: 29.11.2012 13:25 Źródło: B-XmassCon

Tup tup tup niespełna tydzień do konwentu, atrakcje już przygotowane, konsolówka gotowa do pierwszych turniejów, scena wyczekuje momentu gdy cosplayerzy zabłysną na niej w świetle reflektorów.
Uprzejmie chcieliśmy ogłosić, że konwent odbędzie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7  w Krakowie, ul. Czarnogórska 14. Bramy konwentu zostaną dla was otwarte już od godziny 8:00, zaś pierwsze atrakcje ruszą od godziny 10:00. Spis atrakcji znajdziecie pod linkiem.

UWAGA!!
Z powodu bardzo dużej ilości zrobionych rezerwacji w ciągu ostatnich dni, nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek na miejscu! Podjęliśmy taką decyzję ze względu na Wasze bezpieczeństwo oraz po ty by uniknąć sytuacji w których musielibyśmy odesłać część osób do domu z powodu braku miejsca. Nie ma możliwości opłaty rezerwacji na miejscu.

Osoby niepełnoletnie zgodnie z regulaminem muszą posiadać przy wejściu na konwent wypełnioną i podpisaną zgodę opiekuna, dotyczy to wszystkich osób niepełnoletnich przebywających na konwencie, zarówno twórców atrakcji, wystawców, helperów itp.
Będziemy także akceptować wersje pisane odręcznie, prosimy jednak o dokładne przepisanie treści ze wzoru. Wyrażenie zgody przez telefon na akredytacji nie będzie akceptowane. Wzór zgody znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie o zbiórce żywności dla zwierząt z krakowskiego schroniska. Przyda się: karma sucha lub w puszkach, zarówno dla szczeniąt i kociąt, zwykła jak i dla seniorów, schronisko chętnie przyjmie także każdy koc.  Rzeczy dla schroniska będzie można zostawiać na akredytacji i w biurze konwentowym.

Nie zapomnijcie także o Waszych najbliższych przyjaciołach i innych osobach, które darzycie sympatią. Możecie przygotować dla nich prezenty i wyczekiwać momentu, gdy dzwony wybiją północ, a Św. Mikołaj już dopilnuje by trafiły one do wszystkich :) Prezenty będziemy zbierać na akredytacji oraz w biurze konwentowym. Do każdego prezentu powinna być doczepiona karteczka najlepiej z: Imieniem Nazwiskiem i Nickiem osoby do której ma trafić.

I na koniec krótki niezbędnik konwentowy, czego nie powinno zapomnieć się na konwent :D

  • karimata, śpiwór, podusia (oczywiście jeśli masz zamiar spać na konwencie :> )
  • ręcznik, mydełko, szczoteczka do zębów, pasta (oczywiście jeśli masz zamiar myć się na konwencie :D, a dobrze byłoby to zrobić :D )
  • kubek, łyżka
  • dokument tożsamości (każda osoba ma obowiązek okazać na wejściu dokument  wraz ze zdjęciem, może to być dowód osobisty, paszport, legitymacja studencka lub szkolna itp. Dane z rezerwacji muszą zgadzać się z danymi w dokumentach.)
  • zgoda opiekuna (jeśli jesteś niepełnoletni)
  • dowód opłaty za wejściówkę (Jeśli będziecie dokonywać wpłaty w ciągu najbliższych dni, prosimy o zabranie ze sobą dowodu wpłaty na konwent, ponieważ pieniądze mogą nie zostać zaksięgowane przez bank na czas, dotyczy to w szczególności przekazów pocztowych.)

Tup tup konwent tuż tuż.

blog comments powered by Disqus